postai ügyintéző - tatabánya 1 POSTA

Megismerheti, hogyan működik a postai rendszer és hozzájárulhat Magyarország levél és csomagforgalmának biztosításához. Ha szereti a változatos munkát, nem tart a felelősségtől, és szívesen kommunikál emberekkel, akkor jelentkezzen hozzánk!

Milyen feladatai lennének?
- Levelek és más küldemények felvétele
- Csekkbefizetések és egyéb pénzforgalmi befizetések elfogadása
- Hírlapelőfizetések és sorsjegyek kezelése, forgalmazása
- Pénzforgalmi bizonylatok, készpénz, beszedett díjak, értékcikk- és kereskedelmi áruk kezelése
- A kézbesítő postásokkal való egyeztetés, pénzügyi elszámolás
- A beérkező küldemények fogadása, és a postai járatok indulásra való előkészítése
- Egyéb ügyfélszolgálati tevékenységek

Miért jó nálunk dolgozni?
A Magyar Posta stabil és kiszámítható foglalkoztató, megbízható, családias munkahely. Belépését követően segítséget és képzést is nyújtunk, hogy könnyen és hatékonyan el tudja látni jövőbeli feladatait.

Tudjuk, hogy a pénz kezelése különösen felelősségteljes feladat, ezért pénzkezelési pótlékkal is honoráljuk. Az értékesített termékek után teljesítményelismerést is adunk!

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:
- Középiskolai végzettség (érettségi)
- Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent az állás betöltéséhez:
- postaforgalmi végzettség
- és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

További információk:
- A munkavégzés helye: 2801 Tatabánya Fő tér 30.
- Bérezés: megegyezés szerint
- Napi munkaidő: 8 óra
- A munkakör betölthető: azonnal

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk. Legyen a jövő postása!

Jelentkezni lehet: folyamatosan a munkakör betöltéséig, de legkésőbb 2019.06.30-ig.

Várjuk a jelentkezését:
- Részletes, fényképes szakmai önéletrajz és fizetési igény megjelölésével

A munkakörrel kapcsolatban további információt ad:
Lelkesné Kovács Beáta
Telefonszám: 30/770-1187

Jelentkezési cím:
LelkesneKovacs.Beata@posta.hu

Keresse fel a Magyar Posta Zrt. Karrier Irodáját is, ahol személyre szabott foglalkoztatási lehetőségekről adunk tájékoztatást.
Telefon: 06-30-772-9769. Hívását hétfőtől csütörtökig 9-16 óráig, pénteken 9-15 óráig várják munkatársaink.