postai pénzügyi tanácsadó - tatabánya 1 POSTA

Milyen feladatai lennének?
• Valamennyi a Magyar Posta hálózatában értékesített termék vonatkozásában végezzen:
 - értéknövelést,
 - átirányítást és/vagy,
 - ügyféligény felmérést és/vagy,
 - megfelelő jogosultság birtokában az ügyféligényeket kielégítő termékértékesítést.
• A kiosztott személyes tervelvárások teljesítése.
• Ügyfélállomány kezelési feladatok (állomány építés és ápolás) ellátása.
• Az ügyfelek banki, befektetési, biztosítási, lakástakarék portfoliójával kapcsolatos feladatok ellátása.
• Biztosítási kárbejelentések befogadása, előírásszerű továbbítása.
• Pénzforgalmi befizetések elfogadása.
• Bankkártya terhére történő ki- és befizetések teljesítése.

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:
• Iskolai végzettség: középiskola.
• Szakképzettség (Szakirány) jellege: marketing-értékesítés, postaforgalmi, gazdasági.
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány.
• Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható.
• Speciális szakmai ismeret: értékpapír jogi szakvizsga (külső képzés).
• Szakmai gyakorlati idő: 1-3 év.

Előnyt jelent az állás betöltéséhez:
• 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai és/vagy irányítási gyakorlati idő,

• A munkavégzés helye: Tatabánya 1 posta (2801 Tatabánya, Fő tér 30.)
• Napi munkaidő: 8 óra
• A munkakör azonnal betölthető

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Jelentkezési határidő:2019.10.31.

További információt ad:
Sümeg Józsefné
Telefonszám: 30/770-1187

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a sumeg.jozsefne@posta.hu email címre vagy a 2801 Tatabánya Fő tér 30 levélcímre küldje meg.