bérszámfejtő - pécs

Feladatok:
- A munkavállalók havi távollét, munkabér és egyéb adatainak rögzítése a bérszámfejtési rendszerbe.
- Adóelőleg kedvezmények rögzítése munkavállalók nyilatkozata alapján.
- Új (újra belépő) munkavállaló adatainak rögzítése (igazolások, nyilatkozatok alapján), később változások kezelése.
- Munkaviszony megszűnés esetén a munkabér, illetve a levonások elszámolása, illetve a jogszabály által előírt határidőre a munkabér kifizetése, igazolások kiadása.
- Hóközi kifizetések előkészítése (esedékesség nyomon követése, naponta excel táblák feltöltése adatokkal).
- Eseti adatszolgáltatások teljesítése.
- A bérszámfejtés bizonylatainak, adatainak jogszabályoknak megfelelő kezelése, irattározása.
- Kapcsolattartás a munkavállalókkal és különböző szakterületek munkatársaival.

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
- Önálló és csapatban való munkavégzés
- Jó kapcsolattartási képesség

Előnyt jelent:
- Magabiztos Excel tudás.
- SAP rendszer ismerete.
- Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

További információk:
- A munkavégzés helye Pécs
- Napi munkaidő: 8 óra.
- A munkakör azonnal betölthető
- Jogviszony: határozatlan idejű
- Bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 25.

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz megküldésével.

Jelentkezési cím:
Magyar Posta Zrt.
Levélcím: Budapest 1540
E-mail cím: karrier@posta.hu