kézbesítő (Rendszeres helyettes) - Győr 2 posta

A munkakört betöltő fő feladatai:
• Küldemények érkezés utáni szétosztása, címhelyre rendezése.
• Érkezett küldemények kézbesítése.
• Körzetbeli kisposták kézbesítőinek helyettesítése.
• Meghatározott tervelvárások szerinti értékesítést elősegítő feladatok ellátása: ajánlás, címközvetítés, hírlap előfizetés-gyűjtés, hírlap és sorsjegy értékesítés.
• A munkakörtől, illetve a helyettesítés időtartamától függően a hatályos szabályozás szerinti dokumentált átadás-átvétel elvégzése.
• A járással kapcsolatos információk gyűjtése, átadása.
• Leszámolás a küldeményekről, beszedett összegekről.

A munkakör betöltésének követelményei:
• Iskolai végzettség: 8 általános.
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány.
• Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható.

• A munkavégzés helye: Győr 2 Körzeti Posta kézbesítési körzetei
• Napi munkaidő: 7 óra.
• A munkakör azonnal betölthető.

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Jelentkezési határidő: 2019. 11. 30.

További információt ad:
Ácsné Horváth Katalin
Telefonszám: 30/772-4992

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a AcsneHorvath.KatalinMaria@posta.hu email címre vagy a 9002 Győr 2. Posta levélcímre küldje meg.