raktáros - Budapest XIV.kerület

Milyen feladatai lennének?
- Átveszi majd kiadja, csomagolja a raktári bizonylatokon lévő adatok alapján a termékeket.
- Elvégzi a termék szállítási módjának, postai előírásoknak megfelelő, állagmegóvó csomagolását.
- Gondoskodik a raktári kiadásra kerülő termék okiratának csatolásáról, címiratának elkészítéséről.
- Ellátja az áruk biztonsági előírások szerinti bizottsági kezelését
- Gondoskodik a termékek állagmegóvó, biztonságos elhelyezéséről
- Ellátja az áruk kézi anyagmozgatási feladatait

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:
- Középiskolai végzettség
- Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
- Pontos munkavégzés, együttműködési készség.

Előnyt jelent az állás betöltéséhez:
- Raktározási folyamatok ismerete, raktározási tapasztalat,
- SAP MM ismerete, gyakorlati alkalmazása.
- Postai folyamatok ismerete.

További információk:
Raktári könnyű fizikai munka
A munkavégzés helye: 1087 Budapest, Baross tér 11/C.
Bérezés: megegyezés szerint.
A munkakör betölthető: azonnal.
Jelentkezési határidő: 2019.11.13.
A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges.
Útiköltség térítés.
Cafetéria.

A jelentkezés tartalmazza:
• részletes szakmai önéletrajzot,
• iskolai, tanfolyami végzettséget igazoló okiratok másolati példányait.

A munkakörrel kapcsolatban további információt ad:
Sós Félix Szertárvezető
Telefonszám: +36-30-771-8146

Jelentkezési cím:
Magyar Posta Zrt.
HR Üzleti Partner Osztály
Levélcím: Budapest 1540
e-mail cím: Karrier@posta.hu