POSTAHELYI GAZDÁSZATI ÜGYINTÉZŐ - budapest 10 posta

Milyen feladatai lennének?
• A postahelyi anyagok, nyomtatványok és eszközök igénylése, kiosztása, nyilvántartása
• Az informatikai eszközök (mobiltelefon, számítógép, stb.) megrendelése és nyilvántartása
• A posta gazdászati raktárának teljes körű kezelése
• A posta kezelésében lévő anyagok, nyomtatványok és eszközök leltározásának teljes körű lebonyolítása, selejtezése az előírások alapján
• A munkavédelmi juttatások, ellátások, munkaruha- és kerékpárellátás igényfelmérése, megrendelése, majd átvétele, kiosztása, nyilvántartása
• A postai épület és a hozzá tartozó terület tisztaságának felügyelete, a munkakörülmények figyelemmel kísérése, karbantartási munkák megrendelése,
• A szelektív hulladékgyűjtés szervezése, hulladékgazdálkodás, kezelés
• Fogyasztásmérők havi leolvasása, nyilvántartása

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:
• Iskolai végzettség: középiskola
• Szakképzettség (Szakirány) jellege: gazdasági
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
• Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható
• Speciális szakmai ismeret: középfokú gazdasági szakképesítés (külső képzés)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• hasonló területen szerzett tapasztalat.

- A munkavégzés helye: Budapest X. kerület, Kőrösi Csoma sétány 5.
- Napi munkaidő: 8 óra
- A munkakör azonnal betölthető.

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Jelentkezési határidő: folyamatosan a munkakör betöltéséig, de legkésőbb 2019. november 30-ig.

További információt ad:
Kubovicsné Leveles Erika
Budapest 10 posta
Postavezető
Telefonszám: 06-30-772-1403

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Kubovicsne.LevelesErika@posta.hu email címre vagy a Budapest 10 posta, Budapest 1475 levélcímre küldje meg.