pénzforgalmi ügyintéző - Budapest 131 POSTA

A munkakört betöltő fő feladatai:
• Valamennyi a Magyar Posta hálózatában értékesített termék vonatkozásában:
o A munkáltató által meghatározott mennyiségben és minőségben végezzen:
 Átirányítást és/vagy
 Ügyféligény felmérést és/vagy
 A megfelelő jogosultság birtokában az ügyféligényeket kielégítő termékértékesítést.
• A kiosztott személyes tervelvárások teljesítése.
• Főpénztár által kiadott készpénzellátmányok átvétele, pénzek biztonsági előírások szerinti kezelése.
• Pénzforgalmi befizetések elfogadása.
• Bankkártya terhére történő ki- és befizetések teljesítése.
• Meghatározott termékekre nyugta és számlaadás biztosítása. Valamint feladóvevény másodpéldány biztosítása ügyfél igény esetén.

A munkakör betöltésének követelményei:
• Iskolai végzettség: középiskola
• Szakképzettség (Szakirány) jellege: postaforgalmi
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
• Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható
• Szakmai gyakorlati idő: 1-3 év
• Jogszabály által előírt képesítés: hpt. Képzettségi feltételeknek való megfelelés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Postaforgalmi végzettség
• 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai gyakorlati idő

A munkavégzés helye: Budapest 131 posta (1131 Budapest, Váci út 178.)
Napi munkaidő: 8 óra
A munkakör betölthető: kiválasztást követően megegyezés szerint

Jelentkezési határidő: 2019.12.31.

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a PasztineSzucs.Andrea@posta.hu email címre vagy a Budapest 131posta, 1550 Budapest levélcímre küldje meg.