KERESKEDELMI ELADÓ - budapest 10 posta

A munkakört betöltő fő feladatai:
• Árukészlet alakulásának folyamatos figyelemmel kísérése, rendelések összeállítása a folyamatos forgalmazás biztosítása érdekében.
• Beérkező áru mennyiségi, minőségi átvétele, gondoskodás a polcok árukészlettel való feltöltéséről az igény szerinti választékban és mennyiségben, az árazás elvégzése. A postabolt esztétikus külső és belső megjelenésének kialakítása (tájékoztatók, árcédulák kihelyezése stb.).
• A vevők pontos, szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása az igényeik teljesítése érdekében.
• Valamennyi a Magyar Posta hálózatában értékesített termék vonatkozásában:
o A munkáltató által meghatározott mennyiségben és minőségben végezzen:
 Átirányítást és/vagy
 Ügyféligény felmérést és/vagy
 A megfelelő jogosultság birtokában az ügyféligényeket kielégítő termékértékesítést.
• A kiosztott személyes tervelvárások teljesítése.
• Áruértékesítésből és szolgáltatás ellátásából adódó nyugta és számlaadási kötelezettség betartása.
• Statisztikák készítése, leltározás elvégzése a pontos készletnyilvántartás érdekében.

A munkakör betöltésének követelményei:
• Iskolai végzettség: középiskola
• Szakképzettség (Szakirány) jellege: marketing-értékesítés
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
• Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható
• Elvárt képesítés: kereskedő-boltvezető l.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• hasonló területen szerzett tapasztalat

- A munkavégzés helye: Budapest X. kerület, Kőrösi Csoma sétány 5.
- Napi munkaidő: 8 óra
- A munkakör azonnal betölthető.

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Jelentkezési határidő: folyamatosan a munkakör betöltéséig, de legkésőbb 2019. november 30-ig.

További információt ad:
Kubovicsné Leveles Erika
Budapest 10 posta
Postavezető
Telefonszám: 06-30-772-1403

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Kubovicsne.LevelesErika@posta.hu email címre vagy a Budapest 10 Posta, Budapest 1475 levélcímre küldje meg.