CONTACT CENTER OPERÁTOR - budapest, pesterzsébet

Feladatok:
• Kollégáktól érkező telefonos megkeresések fogadása, folyamatok támogatása, adminisztrálása és megválaszolása
• Kapcsolattartás a társterületekkel telefonon és e-mailen

Amit elvárunk:
• Call center tapasztalat ügyfélszolgálati vagy help desk területen
• Kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban)
• Legalább falhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Precizitás, nagy teherbírás, stressztűrő képesség, önállóság

Előnyt jelent:
• Postai pénzforgalmi területen szerzett tapasztalat
• Egyéb pénzügyi/banki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fix, bejelentett bér (nem jutalék), negyedéves prémium, egyéb juttatások
• Széles körű cafeteria rendszer
• Egyéni fejlődés figyelemmel kísérés mellett
• Csapatmunka, csapatépítő programok

Munkavégzés helye: Budapest, Pesterzsébet (Ráckevei HÉV és több BKV járattal könnyen megközelíthető helyen)
Munkarend: hétköznap nappali (2 havi munkaidő keretben)

Jelentkezési határidő: 2019.11.30.

A jelentkezés tartalmazza:
• részletes, fényképes szakmai önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével