adatrögzítő (6 óra)/feldolgozó (2 óra) - Budaörs

Feladatok:
- Beérkezett postai küldemények dokumentumok átvétele, bontása, szortírozása, szkennelésre történő előkészítése.
- Vonalkódos rögzítési feladatok.
- Manuális kézbesítőlapok berögzítése, videókódolása az Elektronikus Kézbesítési Rendszerbe való berögzítés.
- Kiválasztott nagyposták papíralapon felvett könyvelt küldemények adatrögzítése az Elektronikus Kézbesítési Rendszerbe
- postai küldemények manuális feldolgozása

Elvárások:
- Középfokú végzettséggel rendelkezel;
- Pontos, precíz munkavégzés jellemez;
- Önállóan is vállalod a munkádért a felelősséget, de jó csapatjátékos is vagy;
- Szívesen végzel monoton feladatokat;
- Pozitív hozzáállás jellemez;
- Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot.
- Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs Gervay Mihály utca 9-11.
Megközelíthető: Budapestről céges buszjárattal való kijutást biztosítunk.

- A munkavégzés helye Budaörs (Budapestről szervezett autóbusz utazást biztosítunk)
- Napi munkaidő: 8 óra (éjszakai munkarend 22:00-06:00)
- A munkakör azonnal betölthető
- Jogviszony: határozatlan idejű

Jelentkezési határidő: 2019. november 30.

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz megküldésével.

Jelentkezési cím:
Magyar Posta Zrt.
Levélcím: Budapest 1540
E-mail cím: karrier@posta.hu