IT alkalmazás üzemeltető szakértő kaücs - budapest XIII. kerület

Fő feladatok:
• Nagyvállalati környezetben alkalmazások üzemeltetése, valamint a felhasználók szakszerű támogatásának biztosítása,
• L2 szakértői részvétel az incidens-, változás- és problémakezelési folyamatokban,
• A rendszerek/alkalmazások működésének felügyelete, monitorozása
• Informatikai vészhelyzetek esetén, az üzletmenet folytonosság biztosítása,
• Üzemeltetés képviselete az alkalmazásokat érintő projektekben,
• Új informatikai megoldások üzemeltetési folyamatainak, valamint a már elavult informatikai rendszerek/folyamatok szakszerű kivezetésének, kidolgozása és végrehajtása,
• Üzemeltetési dokumentációk átvétele, azok folyamatos naprakészen tartása,
• Kapcsolattartás, együttműködés az IT- infrastruktúra, fejlesztés és ügyfélszolgálat területekkel, továbbá az informatikai szolgáltatásokban közreműködő szállítókkal,
• Munkaidőn túli készenlét, rotációs alapon.

Elvárások:
• Felsőfokú gazdasági vagy informatikai szakirányú végzettség, vagy középfokú végzettség és releváns szakmai tapasztalat,
• Legalább 1 éves üzemeltetői tapasztalat MsWindows és/vagy Linux alapú rendszerek üzemeltetésében,
• Webszerver üzemeltetési tapasztalat (IIS, JBOSS, Apache előnyt jelent),
• Erős SQL (MsSQL és/vagy Oracle) ismeret és üzemeltetési gyakorlat,
• Fejlett problémamegoldási- és együttműködési készség,
• Kezdeményező személyiség,
• Rendszerszemléletű, ugyanakkor analitikus gondolkodásmód,
• Igényes, pontos munkavégzés, precíz dokumentálási készséggel,
• Terhelhetőség, rugalmasság, magas stressztűrő képesség,
• Nyitottság új ismeretekre,
• Képes csapatban és önállóan dolgozni,

Előnyt jelent:
• Programozási ismeret, script nyelvek ismerete,
• ITIL módszertan és ticketing rendszer ismerete,
• Nagyvállalati technológiák alapszintű ismerete (terheléselosztási eszközök, Active Directory, DNS, DHCP, Storage, tűzfal),
• Nagyvállalati integrációs platformok ismerete (pl. Oracle SOA/Weblogic, MS Biztalk, MS MQ, stb.),
• Adattárházak ismerete,
• Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem és juttatási rendszer,
• önálló munkavégzés,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• lendületes csapat, kellemes légkör,
• alkalmazotti jogviszony.

További információk:
• munkavégzés helye: Budapest
• munkaviszony: teljes munkaidős

Jelentkezési határidő: 2019.05.09.

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajz megküldésével, valamint a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk: karrier@posta.hu

Keresse fel a Magyar Posta Zrt. Karrier Irodáját is, ahol személyre szabott foglalkoztatási lehetőségekről adunk tájékoztatást.
Telefon: 06-30-772-9769. Hívását hétfőtől csütörtökig 9-16 óráig, pénteken 9-15 óráig várják munkatársaink.