adóügyi munkatárs - budapest (XIII.kerület)

Ha szeretne az ország egyik legnagyobb vállalatánál, stabil munkakörnyezetben, professzionális szakmai háttértámogatás mellett dolgozni,
és szeretne szaktudásával hozzájárulni a Posta fejlődéséhez, akkor

Ön az, akit keresünk!

A leendő kollégánkra váró főbb feladatok:
• Az állami költségvetéssel és az önkormányzatokkal szembeni kötelezettség teljesítéséhez szükséges társasági szintű adózási rendszer kidolgozása, működtetése
• A Társaság adóbevallásainak, önellenőrzéseinek elkészítése és benyújtása, valamint az adó- és adóelőleg-fizetési kötelezettség teljesítése.
• A főkönyv, a bevallások és az adófolyószámlák egyezőségének biztosítása, éves adóelszámolások zárlati munkáiban közreműködés, adókalkulációk biztosítása.
• Belső adótanácsadás, állásfoglalások, iránymutatások, tájékoztatások kidolgozása.
• A Társaság - mint adózó - egykapus képviselete az adóhatósági (NAV, önkormányzatok) ellenőrzésekben, a könyvvizsgálatoknál, továbbá a Társaság által felkért külső adótanácsadó cég munkájában.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség
• Mérlegképes könyvelői, vagy adótanácsadói szakvizsga
• 3-5 év szakmai gyakorlat
• Jó kommunikációs készség
• Együttműködési készség
• Határozottság
• Stressztűrés

Előny:
• SAP FI modul felhasználói szintű ismerete

Ha minket választ:
• Megbízható, stabil cégkörnyezet,
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
• Szakmai fejlődési lehetőség várja.

További információk:
A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Jogviszony: határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

Jelentkezését részletes és fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, valamint a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk: karrier@posta.hu