E2E megoldástervező - budapest, XIII. kerület

Az új kollégaként feladataid lesznek:
• Megoldástervezőként az adott üzleti igényhez tartozó funkciók, folyamatok megtervezése, az érintett rendszereken átívelően.
• VÁM-2021 rendelkezések és EU-szabályok változásával járó külföldi küldemények kezelésének megváltoztatása, integrálva VÁM-rendszerekkel, illetve nemzetközi HUB-bal
• A csomagkezelést megújító programban való részvétel (webshopokkal való online kapcsolatok kialakítása; illetve a csomaglogisztika modernizációjához kapcsolódó IT megoldás megújítása)
• A megoldásszintű informatikai megvalósíthatósági terv elkészítése, beleértve a magasszintű architektúratervet és a fejlesztéshez várhatóan szükséges erőforrás- és kompetencia-igényt
• Tervezőkkel, rendszerszervezőkkel való együttműködés (tervezés koordinálása a magas színvonalú teljes IT megoldás érdekében)
• A felelősségébe utalt rendszerek esetében a beszerzéshez szükséges műszaki dokumentáció elkészítése
• Az informatikai követelmények meghatározása, az elkészült rendszerszintű követelményspecifikációk közötti összhangjának ellenőrzése
• A komplex megoldás megvalósítás szintű architektúra tervének elkészítése
• A fejlesztéshez várhatóan szükséges erőforrás és kompetencia-igény tervezése és ütemezése.
• Az EAM eszközben a tervezett informatikai rendszerek, tervek naprakészen tartása.
• Az IT-ipar, technológia fejlődési irányainak nyomon követése, azok adaptálása a Postára. Innovációs megoldások kidolgozása

Elvárások:
• felsőfokú műszaki/informatikai/postaforgalmi végzettség
• vállalati architektúra tervezői ismeretek
• rendszerszervezői gyakorlat
• üzleti követelményelemzés

Előnyt jelent:
• Enterprise Architect eszköz ismerete (pl. SAMU)
• Adattárház/BI rendszerek ismerete
• Pénzforgalmi és postaforgalmi rendszerek ismerete
• Angol nyelv kommunikációs szinten
• Vezetői vagy projektvezetői gyakorlat

Amit kínálunk:
• Megbízható, stabil cégkörnyezet
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Igényes munkakörnyezet, összetartó profi csapat.

További információk:
A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
A munkakör betölthető: azonnal

Jelentkezési határidő: 2020.12.28.

Jelentkezésedet részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével, valamint a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk: karrier@posta.hu