postai ügyfélszolgálati ügyintéző (6 órás) - Nagyrábé POSTA

Megismerheted, hogyan működik a postai rendszer és hozzájárulhatsz Magyarország levél és csomagforgalmának biztosításához. Ha szereted a változatos és aktív munkát, precíz vagy, és fontos, hogy ne legyél helyhez kötve a munkavégzés alatt, akkor jelentkezz hozzánk!

Milyen feladataid lennének?
- Levelek és más küldemények felvétele
- Csekkbefizetések és egyéb pénzforgalmi befizetések elfogadása
- Hírlapelőfizetések és sorsjegyek kezelése, forgalmazása
- Pénzforgalmi bizonylatok, készpénz, beszedett díjak, értékcikk- és kereskedelmi áruk kezelése
- A kézbesítő postásokkal való egyeztetés, pénzügyi elszámolás
- A beérkező küldemények fogadása, és a postai járatok indulásra való előkészítése
- Egyéb ügyfélszolgálati tevékenységek

Miért jó nálunk dolgozni?
A Magyar Posta stabil és kiszámítható foglalkoztató, megbízható, családias munkahely. Belépését követően segítséget és képzést is nyújtunk, hogy könnyen és hatékonyan el tud látni jövőbeli feladataid.

Tudjuk, hogy a pénz kezelése különösen felelősségteljes feladat, ezért pénzkezelési pótlékkal is honoráljuk. Az értékesített termékek után teljesítményelismerést is adunk!

Téged keressünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
- Középiskolai végzettség (érettségi)
- Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- postaforgalmi végzettség
- és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

További információk:
- A munkavégzés helye: Nagyrábé posta
- Napi munkaidő: 6 óra
- A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető.

Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.

Jelentkezési határidő: 2020.10.12.

További információt ad:
Kisné Makovinyi Erzsébet Postahelyi HR Generalista
Telefonszám: 06-30-772-0715

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod, fizetési igényed a KisneMakovinyi.ErzsebetTimea@posta.hu email címre vagy a 4100 Berettyóújfalu, Millennium u. 12. levélcímre várjuk.