PÉNZFORGALMI ÜGYINTÉZŐ - mezőtúr 1 posta

Milyen feladatai lennének?
• Valamennyi a Magyar Posta hálózatában értékesített termék vonatkozásában:
o A munkáltató által meghatározott mennyiségben és minőségben végezzen:
 Átirányítást és/vagy
 Ügyféligény felmérést és/vagy
 A megfelelő jogosultság birtokában az ügyféligényeket kielégítő termékértékesítést.
• A kiosztott személyes tervelvárások teljesítése.
• Főpénztár által kiadott készpénzellátmányok átvétele, pénzek biztonsági előírások szerinti kezelése.
• Pénzforgalmi befizetések elfogadása, bankkártya terhére történő ki- és befizetések meghatározott összeghatárig.
• Valamennyi Posta Banki termék (értékpapír jogi szakvizsgához kötött is), állampapírok, megbízásból végzett banki termékek értékesítése, kifizetése, és az ahhoz kapcsolódó ügyintézés teljes körű végzése meghatározott összeghatárig, ezzel kapcsolatos ügyfél tájékoztatás ellátása. Készlet nyilvántartása, kimutatások, átadókönyvek előírásszerű vezetése.
• Meghatározott termékekre nyugta és számlaadás biztosítása. Valamint feladóvevény másodpéldány biztosítása ügyfél igény esetén.

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:
• Iskolai végzettség: középiskola
• Szakképzettség (Szakirány) jellege: postaforgalmi
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
• Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható
• Szakmai gyakorlati idő: 1-3 év
• Jogszabály által előírt képesítés: hpt. Képzettségi feltételeknek való megfelelés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• értékesítési szemlélet

- A munkavégzés helye: Mezőtúr 1 posta (5401 Mezőtúr Kossuth tér 10.)
- Napi munkaidő: 8 óra
- A munkakör kiválasztást követően azonnal betölthető.

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Jelentkezési határidő: 2019. október 31.

További információt ad:
Tóth Éva postahelyi Hr generalista (Szolnok 2 posta) a 06-30-772-0500 telefonszámon,
Farkas Attila postahelyi Hr generalista (Szolnok 2 posta) a 06-30-772-3927 telefonszámon

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Toth.Eva5@posta.hu és Farkas.Attila2@posta.hu email címre vagy a 5002 Szolnok Máv Állomás levélcímre küldje meg.