diszpécser IV. - miskolc

Milyen feladataid lennének?
• A Logisztikai Hálózat szállítási feladataihoz rendelt eszközök, járművek gazdaságos és megfelelő színvonalon történő üzemeltetése.
• A felügyelete alá tartozó garázsrend fenntartása, járművek karbantartása.
• Jelentkező ügyfél igények fogadása és teljesítésének koordinálása.
• Teljesítmények, üzemanyag fogyasztások ellenőrzése.
• A beosztott munkatársak koordinálása, ellenőrzése.
• Teljesítményekkel kapcsolatos adatgyűjtés, adatfeldolgozás, nyilvántartások vezetése, rögzítése.

Téged keressük, ha rendelkezel az alábbiakkal:
• szakközépiskolai, gimnáziumi végzettség
• Üzemorvosi alkalmasság
• Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
• műszaki, postaforgalmi, logisztikai szakképzettség
• posta, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
• számítástechnikai ismeretek
• targoncavezetői vizsga

További információk:
• A munkavégzés helye: 3526 Miskolc Blaskovics u. 11-13.
• A munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal.

Jelentkezési határidő: 2020.10.21.

Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.

Várjuk jelentkezésed részletes, fényképes szakmai önéletrajzzal a LOG-37/2020 referencia számra hivatkozva a munka@posta.hu email címre.

A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet központi telefonszámon: 06-30-772-9769 (H-Cs: 09:00 – 15:00-ig, P: 09:00 – 14:00-ig)