desktop üzemeltető - debrecen

A munkakört betöltők feladatai:
• Informatikai eszközök helyszíni javítása, javításba adás előkészítése és lebonyolítása
• Az informatikai üzemek hatáskörébe rendelt eszközök, valamint az eszközökön lévő dobozos és egyedi szoftverek üzembe helyezése
• Szoftverhibák elhárításában való közreműködés
• Karbantartási feladatok valamint informatikai eszközök leltározásában való részvétel
• Közreműködés az új eszközök használatának betanításában, helyszíni segítségnyújtás a felhasználó számára a szoftver és hardver elemek kezelésében
• Műszaki nyilvántartások, munkalapok, eszközmozgatási bizonylatok, üzembehelyezési okmányok elkészítése

Elvárások:
• Középfokú műszaki vagy informatikai szakirányú végzettség
• 1 év releváns szakmai tapasztalat
• önálló, precíz munkavégzés
• Terhelhetőség, jó hibafeltáró képesség
• Legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, powerpoint)
• saját gépkocsi használat

Előnyt jelent:
• IT eszközök és perifériák szervizelésében szerzett tapasztalat
• desktop üzemeltetői gyakorlat

Amit kínálunk:
• Megbízható, stabil cégkörnyezet
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Igényes munkakörnyezet, összetartó profi csapat

További információk:
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye postai telephelyei
A munkakör betölthető: azonnal

Jelentkezési határidő: 2019.06.15.

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajz megküldésével, valamint a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk: karrier@posta.hu

Keresse fel a Magyar Posta Zrt. Karrier Irodáját is, ahol személyre szabott foglalkoztatási lehetőségekről adunk tájékoztatást.
Telefon: 06-30-772-9769. Hívását hétfőtől csütörtökig 9-16 óráig, pénteken 9-15 óráig várják munkatársaink.