kézbesítő (rendszeres helyettes) - Jászfényszaru posta

A munkakört betöltő fő feladatai:
• Küldemények érkezés utáni szétosztása, címhelyre rendezése
• Érkezett küldemények kézbesítése
• Körzetbeli kisposták kézbesítőinek helyettesítése
• Meghatározott tervelvárások szerinti értékesítést elősegítő feladatok ellátása: ajánlás, címközvetítés, hírlap előfizetés-gyűjtés, hírlap és sorsjegy értékesítés
• A munkakörtől, illetve a helyettesítés időtartamától függően a hatályos szabályozás szerinti dokumentált átadás-átvétel elvégzése
• A járással kapcsolatos információk gyűjtése, átadása
• Leszámolás a küldeményekről, beszedett összegekről

A munkakör betöltésének követelményei:
• Iskolai végzettség: 8 általános
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
• Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható
• B kategóriás jogosítvány

További információk:
- A munkavégzés helye: Jászfényszaru posta
- Napi munkaidő: 8 óra
- A munkakör kiválasztást azonnal betölthető.

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Jelentkezési határidő: 2019.10.31.

További információt ad:
Vámosi Zsanett
Telefonszám: 06-30-771-12-12

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Vamosi.Zsanett@posta.hu email címre vagy az 5100 Jászberény Lehel Vezér tér 7-8. levélcímre küldje meg.