kézbesítő - Békésszentandrás posta

Milyen feladatai lennének?
• A küldemények érkezés utáni szétosztása, címhelyre rendezése
• Küldemények kézbesítése, kapcsolódó díjak beszedése, számla és nyugta adása. Hírlap-előfizetői díjbeszedés
• A meghatározott tervelvárások szerinti értékesítést elősegítő feladatok ellátása: ajánlás, címközvetítés, hírlap előfizetés gyűjtés, hírlap és sorsjegy értékesítés.
• A járással kapcsolatos információk gyűjtése és átadása.
• Leszámolás a kézbesített, kézbesíthetetlen, illetve értesített küldeményekről, beszedett összegekről, kiváltott nyugtákról.
• Levélgyűjtő szekrények előírt időben történő ürítése.

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:
• Iskolai végzettség: 8 általános
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
• Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható

További információk:
- A munkavégzés helye: Békésszentandrás posta
- Napi munkaidő: 7 óra
- A munkakör kiválasztást követően azonnal betölthető.

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Jelentkezési határidő: 2019. november 15.

További információt ad:
Fekete Edit Postahelyi HR. generalista, Telefonszám: 66/620-185

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Fekete.Edit@posta.hu email címre vagy a Posta Fekete Edit 5601 Békéscsaba, Munkácsy út 6-8. levélcímre küldje meg.