elemző - budapest (XIII. kerület)

Ha szeretnél a Magyar Posta leányvállalataival foglalkozni, professzionális szakmai hátértámogatás mellett.
Ha nyitott vagy a beruházások gazdaságossági elemzési feladatainak elsajátítására és gyakorlására.
Ha szeretnéd a gazdasági ismereteidet kamatoztatni és ezáltal valós hatást gyakorolni a Posta gazdasági érdekeltségeinek működésére,
akkor Te vagy az, akit keresünk!

Az új kolléga feladatai lesznek:
• A Társaság leányvállalatainak és érdekeltségeinek tulajdonosi joggyakorlásával kapcsolatos feladatok ellátása
• A Társaság beruházásainak gazdasági elemzésével kapcsolatos feladatok ellátása
• Közreműködés a leányvállalatok és egyéb gazdasági érdekeltségek éves tervezésében
• Rendszeres (havi, negyedéves) terv-tény elemzések készítése a leányvállalati portfólióra
• A társaság saját beruházásaihoz gazdasági elemzések, megtérülésre vonatkozó számítások készítése
• Beruházások döntéselőkészítő anyagainak elkészítésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú végzettség (Pénzügy Msc, alkalmazott közgazdaságtan Msc előny)
• Rendszerszintű gondolkodás
• Minőségorientáció
• Rugalmasság, problémamegoldó készség
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, powerpoint)
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
• Releváns szakmai tapasztalat
• MS Excel programozási ismerete
• Transzferárazási ismeretek

Ha minket választasz:
• Igazi csapatmunka, jó hangulatú, támogató közösség
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok lehetősége vár.

• Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6.)
• Munkaviszony: teljes munkaidős

Jelentkezési határidő: 2019.10.28.

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajz megküldésével, valamint a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk: karrier@posta.hu