It alkalmazás üzemeltető szakértő api gateway - budapest XIII. kerület

Feladatok:
• Windows és Linux szervereken futó alkalmazások üzemeltetése.
• A meghatározott rendszerek és kapcsolódó alkalmazások működésének felügyelete
• A rendszerek napi működésének felügyelete logelemzés és monitorozó eszközök használatával
• Együttműködés és kapcsolattartás az IT infrastruktúra, fejlesztési és üzleti területekkel
• Üzemeltetés képviselete az alkalmazásokat érintő projektekben
• Üzemeltetési dokumentációk átvétele, azok folyamatos naprakészen tartása
• Informatikai vészhelyzetek esetén az üzletmenet folytonosság biztosítása,

Követelmények:
• legalább egy éves üzemeltetői tapasztalat MsWindows és/vagy Linux alapú rendszerekben
• hálózati ismeretek
• legalább szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
• Apigee vagy egyéb API gateway kapcsán szerzett tapasztalat
• IIS üzemeltetési tapasztalat
• Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:
• Tanulás és tapasztalat szerzés nagyvállalati környezetben
• Alkalmazotti jogviszony
• Korrekt jövedelem, kedvezményes üdülési lehetőségek, nagyvállalati juttatások

További információk:
• Munkavégzés helye: Budapest
• Munkaviszony: teljes munkaidős

Jelentkezési határidő: 2019.05.09.

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajz megküldésével, valamint a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk: karrier@posta.hu

Keresse fel a Magyar Posta Zrt. Karrier Irodáját is, ahol személyre szabott foglalkoztatási lehetőségekről adunk tájékoztatást.
Telefon: 06-30-772-9769. Hívását hétfőtől csütörtökig 9-16 óráig, pénteken 9-15 óráig várják munkatársaink.