csomagKézbesítő - polgár POSTA

Megismerheted, hogyan működik a postai rendszer és hozzájárulhatsz Magyarország levél és csomagforgalmának biztosításához. Ha szereted a változatos és aktív munkát, precíz vagy, és fontos, hogy ne legyél helyhez kötve a munkavégzés alatt, akkor jelentkezz hozzánk!

Milyen feladataid lennének?
• Csomagtermékek házhoz kézbesítése 3,5 tonna össztömeg alatti gépkocsival.
• Küldemények, kapcsolódó okiratok átvétele, kezelése.
• Küldemények kézbesítéséhez kapcsolódóan díjbeszedés, készpénzkezelés.
• Gépkocsi és menetokmányainak, valamint PDA és perifériáinak rendeltetésszerű használata.
• Leszámolás a kézbesített, illetve értesített küldeményekről, okiratokról, beszedett összegekről, menetlevél igazoltatása.
Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
• B kategóriás jogosítvány
• 30 napnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány (melyet a munkaviszony létesítésekor kell bemutatni).
• 8 általános iskolai végzettség

Előnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett szakmai ismeret, tapasztalat
• Számítógép kezelői ismeretek (PDA, POS kezelés)

Amit kínálunk:
• Munkaviszony: Határozatlan
• Bérezés: bruttó alapbér + cafeteria + pótlékok + ösztönző
• Megbízható, stabil vállalati környezet
• Hosszú távú, biztos munkahely
• Igényes munkakörnyezet
• Jó csapat

További információk:
• A munkavégzés helye: 4090 Polgár, Kossuth u. 5.
• Napi munkaidő: nappal
• A munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal

Jelentkezési határidő: 2021.10.23.

Részletes, fényképes szakmai önéletrajzod a LOG-73/2021 referencia számra hivatkozva a munka@posta.hu email címre várjuk.
A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet az alábbi budapesti központi telefonon: 06-30-772-9769 (H-Cs: 09:00 – 15:00-ig, P: 09:00 – 13:00-ig)