postai ügyfélszolgálati ügyintéző - hatvan 1 posta

Megismerheti, hogyan működik a postai rendszer és hozzájárulhat Magyarország levél és csomagforgalmának biztosításához. Ha megbízható, csapatjátékos és jó vezetői képességekkel rendelkezik, akkor jelentkezzen hozzánk!
Legyen felelős egy postahely megfelelő irányításáért, működéséért, üzemeltetéséért postavezetőként.

Milyen feladatai lennének?
- Levelek és más küldemények felvétele
- Csekkbefizetések és egyéb pénzforgalmi befizetések elfogadása
- Hírlap előfizetések és sorsjegyek kezelése, forgalmazása
- Pénzforgalmi bizonylatok, készpénz, beszedett díjak, értékcikk- és kereskedelmi áruk kezelése
- A kézbesítő postásokkal való egyeztetés, pénzügyi elszámolás
- A beérkező küldemények fogadása, és a postai járatok indulásra való előkészítése
- Egyéb ügyfélszolgálati tevékenységek

Miért jó nálunk dolgozni?
A Magyar Posta stabil és kiszámítható foglalkoztató, megbízható, családias munkahely. Belépését követően segítséget és képzést is nyújtunk, hogy könnyen és hatékonyan el tudja látni jövőbeli feladatait.

Tudjuk, hogy a pénz kezelése különösen felelősségteljes feladat, ezért pénzkezelési pótlékkal is honoráljuk. Az értékesített termékek után teljesítmény elismerést is adunk!

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:
- Középiskolai végzettség (érettségi)
- Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent az állás betöltéséhez:
- postaforgalmi végzettség
- és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

- A munkavégzés helye: Hatvan 1 posta ( 3000 Hatvan, Grassalkovich út 1.)
- Napi munkaidő: napi 8 óra, három havi munkaidőkeretben, egyenlőtlen munkavégzés
- A munkakör kiválasztást követően tölthető be.

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Jelentkezési határidő: 2020.március 20.

További információt ad:
- Lévai Marianna, postavezető Hatvan 1 posta
- Telefonszám: +36/30/772-6702

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a levai.mariann@posta.hu email címre vagy a 3000 Hatvan, Grassalkovich út 1. levélcímre küldje meg.