POSTAHELYI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ - kecskemét 1 posta

Milyen feladatai lennének?
• Az irányítása alá tartozó területen a szolgáltatás nyújtáshoz szükséges erőforrások, eszközök rendelkezésre állásának, valamint az azokkal történő hatékony gazdálkodásnak és az ügyféligényekhez igazodó hatékony munkaszervezésnek a biztosítása
• A postahely(ek) értékesítési folyamatainak szervezése, irányítása, szükség esetén a folyamat módosítása
• Postahelyi tervelvárások lebontása értékesítési csoportokra, és kommunikálása az irányítása alá tartozó területen.
• Az irányítása alá tartozó munkavállalók rendszeres, dokumentált teljesítmény-értékelése, beavatkozási pontok vagy fejlesztési irányok meghatározása
• Motivációs eszközök, ösztönző rendszerek működési feltételeinek ismerete, kommunikálása, értelmezése az érintett munkatársak felé
• A postahely(ek) értékesítési oktatási, fejlesztési rendszerének kialakítása, működtetése, hatékonyságának visszamérése
• Az értékesítési folyamatok helyi működésének és a szabályos munkavégzés ellenőrzésének megszervezése, működtetése
• A kereskedelmi áruk rendezettségével, árubemutatással, feltöltöttséggel, készlettartással, árazással, lejárat figyeléssel kapcsolatos feladatok koordinálása
• Hatékony ügyfélkapcsolati tevékenység működtetése

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:
• Iskolai végzettség: egyetem/főiskola
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
• Társaság által elfogadott szakképesítés, mely belső képzés során elsajátítható
• B kategóriájú gépjárművezetői engedély
• Szakmai gyakorlati idő: 1-3 év, Irányítási gyakorlati idő: 1-3 év

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai és/vagy irányítási gyakorlati idő.

- A munkavégzés helye: Kecskemét 1 Posta (6000. Kecskemét, Kálvin tér 10-12.)
- Napi munkaidő: 8 óra
- A munkakör betölthető a kiválasztás után azonnal.

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Jelentkezési határidő: folyamatosan a munkakör betöltéséig, de legkésőbb 2019.10.28. napjáig.

További információt ad:
Szabó-Mester Edit – Postahelyi HR. Generalista (Kecskemét 1 posta) H-P:08-15:00-ig.
Telefonszám: +36-30/770-2755

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Szabo.Mester.Edit@posta.hu email címre vagy a Kecskemét 1 Posta 6000 Kecskemét, Kálvin tér 10-12 levélcímre küldje meg.